O Nas

  Firma nasza już od 25 lat zajmuje się dystrybucją okularów przeciwsłonecznych.
Od początku naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych okularów ich wzornictwo a także kolorystykę. Z uwagą śledzimy zmieniające się trendy w modzie. Aby spełnić oczekiwania klientów stale poszerzamy naszą ofertę o nowe modele.

 

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem okularów przeciwsłonecznych marki Joker na terenie Polski i Europy. Jesteśmy również dystrybutorem okularów z soczewkami polaryzacyjnymi marki Polariss i Dessoto oraz ręcznie robionych okularów Goya. Posiadamy w stałej sprzedaży ponad 1500 różnych modeli. Posiadamy w ofercie tanie okulary przeciwsłoneczne marki Fabiani w cenie od 1 zł do 5 zł.

 

  Naszym klientom oferujemy korzystne warunki współpracy, wysokie rabaty, oraz dogodne terminy płatności. Dowodem wysokiej jakości naszych towarów jest nie tylko zaufanie i uznanie wielu klientów w Polsce i zagranicą, lecz również wyróżnienie Wielkopolska Jakość przyznawane przez Izbę Gospodarczą w Poznaniu. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Zapraszamy do naszych przedstawicieli na terenie całego kraju.

 

2013
2013
2013
2013
2013
2013